مسعود رجوی- ۳۱شهریور ۹۹
    سرانجام خلیفه ارتجاع به «برکات» کرونا
    مانند «برکات» جنگ ضدمیهنی برای رژیم ولایت فقیه مُقِـر آمد
    جنگ با یک میلیون کشته و هزار میلیارد دلار خسارت برای ایران
    با شعار فتح قدس از طریق کربلا
    جنگی غیرعادلانه در خدمت بقاء استبداد دینی که در آن سال‌ها
    تنها مقاومت ایران در منتهای میهن‌پرستی و دفاع از منافع ملی
    برای حفظ جان و مال مردم ایران در برابر آن قد برافراشت
    و برچسبهای رذیلانه بسیار به جان خرید
    تا زمانی که ارتش آزادیبخش ملی درِ تنور جنگی خمینی را گل گرفت
خامنه‌ای ۳۱شهریور ۹۹: «جنگ به‌طور طبیعی یک پدیده سهمگین و خشن هست اما برای ما از این پدیده سهمگین و خشن ۸ساله، این برکاتی که من حالا چند تای آنرا شمردم برای ما حاصل شد و بیش از اینها است. یعنی ما از جنگ بشارت به‌دست آوردیم، پیشرفت به‌دست آوردیم، طراوت به‌دست آوردیم. آورده برای ما داشت.
بحث مدافعان حرم هم که من یک اشاره‌یی کردم جزو بحثهای حیرت‌انگیز زمان ماست که حادثه بسیار مهمی است در یک صف واحد رزمنده سوری و لبنانی و عراقی و ایرانی و افغانی، همه در کنار هم برای یک هدف، حرکت می‌کنند این چیز عجیبی است این جزو پدیده‌های بزرگ زمان ماست و این البته از همان برکات دفاع مقدس است.»
آخوند روحانی در تابستان گذشته گفت سپاه از ثمرات جنگ است.
آخوند روحانی ۳۱تیر۹۷: «ما در جنگ ۸ساله یک نیروی نظامی دوم قویی متولد شد یعنی ۸سال جنگیدیم. یک نوزادی تبدیل شد به یک جوان برومند قوی. ما یک ارتش داشتیم دیگه تبدیل شد به دو تا ارتش. ما یک ارتش داشتیم یک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم توی جنگ درست شد.»
پس تا سپاه جنگ و جنایت هست، ظلمت آخوندی و ولایت فقیه هم برقرار است. باید با آن جنگید. بدون جنگ ساقط نمی‌شود. استراتژی ارتش آزادیبخش ملی از آغاز بر همین پایه بنا شده و کانون‌های شورشی در همین مسیر هستند.
در اطلاعیه شماره ۱۰ گفتیم که:
«پاسخ واقعی و ضروری و حقیقی در جنگ صد برابر و شورشگری حداکثر، بوده و هست و خواهد بود.
آنقدر که از طریق کانون‌های شورشی به ارتش آزادیبخش ملی اعتلاء یابد و سپاه دشمن ضدبشر را در هم بکوبد».
خامنه‌ای از سال‌ها پیش می‌گفت: «سپاه و بسیج مطمئن‌ترین حافظ امنیت» رژیم است (۲۸ اسفند ۷۸). چنگ انداختن سپاه پاسداران بر بخش اعظم اقتصاد ایران نیز برای تحکیم موقعیت آن است. آن‌قدر که یک مقام آمریکایی گفت: «اگر شما در ایران معامله تجاری بکنید دانسته یا ندانسته با سپاه سر و کار دارید» (الیوت آبرامز- ۲۸ اردیبهشت۹۶).
ارتش آزادیبخش ملی ایران - شماره ۲۴ – ۲۳فروردین۱۳۹۹
خامنه‌ای در ۱۳اسفند به صراحت گفت بر آن است از بلا و تهدید کرونا، نعمت و فرصت بسازد. منظورش این است که کرونا را بر ضد سرنگونی رژیم ولایت فقیه با تلفات کلان انسانی برای حفظ این رژیم به کار گیرد.
این بلا به‌نظر ما بلای آن‌چنان بزرگی نیست، از این بلاها بزرگتر هم وجود داشته و دارد، خودمان هم در کشور مواردی را مشاهده کردیم. . . .
و مطلب آخر هم این است که مسأله یک مسأله گذرا است، یک چیز فوق‌العاده نیست، از این حوادث در کشور پیش می‌آید، البته من نمی‌خواهم مسأله را خیلی کوچک بگیرم، اما خیلی هم بزرگش نکنیم مسأله را. یک قضیه‌یی است پیش آمده، یک مدتی که انشاءالله خیلی طولانی نخواهد بود، این برای کشور وجود خواهد داشت بعد همه رخت برمی‌بندد و می‌رود و می‌تواند تجربیاتی که ما در این زمینه به‌دست می‌آوریم و فعالیتی که مردم می‌کنند، دستگاهها می‌کنند و در واقع یک رزمایشی، رزمایش عمومی در این زمینه انجام می‌گیرد این می‌تواند یک دستاورد باشد. اگر این دستاوردها را داشته باشیم، بلا برای ما تبدیل می‌شود به نعمت، تهدید تبدیل می‌شود به فرصت.
اینچنین برای خلیفهٔ ارتجاع هر مرگ یک فرصت و یک نعمت است.
خمینی هم جنگ را «نعمت الهی» می‌دانست. برای حفظ رژیم ولایت فقیه که آن را واجب‌ترین واجب‌ها اعلام کرد ۸سال به جنگ ضدمیهنی با عراق ادامه داد. یک میلیون اتباع ایران را به تنور جنگ ریخت. ۲میلیون معلول و مجروح و ۴میلیون نفر آواره شدند. وزارت آموزش و پرورش خمینی در ۱۵دی ۱۳۶۷ اعلام کرد در طول جنگ ۴۴۰هزار دانش‌آموز را به خط مقدم یعنی بر روی میدانهای مین فرستاده است. رژیم تا همین اواخر در روز ۸آبان تحت عنوان روز بسیج دانش‌آموزی یادواره ۳۶هزار تن از دانش‌آموزان قربانی را برگزار می‌کرد.
خمینی برای حفظ نظام بعد از آتش‌بس به قتل‌عام مجاهدین «سر موضع» در زندانهایش حکم کرد و فتوا داد:
«از آنجا که منافقین خائن به هیچ‌وجه به اسلام معتقد نبوده و هر چه می‌گویند از روی حیله و نفاق آنهاست. ... و با توجه به محارب بودن آنها و جنگهای کلاسیک آنها در شمال و غرب و جنوب کشور...
و با توجه به ارتباط آنان با استکبار جهانی و ضربات ناجوانمردانه آنان از ابتدای تشکیل نظام جمهوری اسلامی تاکنون، کسانی که در زندانهای سراسر کشور بر سر موضع نفاق خود پافشاری کـرده و می‌کنند محارب و محکوم به اعدام می‌باشند.‌»
بعد هم در پاسخ به سؤالات سرجلاد قضاییه وقت، هیچ شکافی باقی نگذاشت. حکم قتل‌عام را آببندی کرد و نوشت: «در تمام موارد . . . هر کس در هر مرحله اگر بر سر نفاق باشد حکمش اعدام است. سریعاً دشمنان اسلام را نابود کنید» (کتاب جنایت علیه بشریت صفحه ۴۹۷).
در آن روزگار برای ناظرانی که با طینت دجال و ضدبشری ولایت فقیه آشنا نبودند، عملکرد خمینی در ماجرای گروگانگیری و در جنگ‌افروزی و قتل‌عام و صدور ارتجاع و تروریسم، به‌سادگی قابل فهم نبود. هم‌چنان‌که نمی‌دانستند چرا می‌گفتیم و می‌گوییم که تنها هماورد تاریخی و ایدئولوژیکی ولایت‌فقیه، اسلام بردبار و دموکراتیک مجاهدین است. ۴۰سال گذشت و این هماوردی در جمیع جهات در عرصهٔ سیاسی و اجتماعی ایران و در پهنهٔ منطقه‌یی و بین‌المللی هم‌چون روز روشن شد.
امروز هم در موضوع کرونا در وهله اول مشکل بتوان فهمید که چرا خامنه‌ای و روحانی به‌خاطر همان اقتصادی که خمینی می‌گفت مال خر است، در فرستادن مردم به کام مرگ کرونا منفعت و اصرار دارند. مگر نمی‌فهمند که وبال گردنشان خواهد شد؟ اما چاره‌ای ندارند و بین بد و بدتر ناگزیر بد را انتخاب کرده‌اند.
خامنه‌ای و روحانی برای حفظ رژیم از خطر قیام و سرنگونی در شرایط تحریم، استراتژی کلان تلفات انسانی و فرستادن مردم به میدانهای مین کرونا را در پیش گرفته‌اند. این «به سر کار» فرستادن زحمتکشان اعم از کارگران و کارمندان ادامه همان خط کار جنگ ضدمیهنی و قتل‌عام زندانیان در شرایط امروز است.
اگر برای رژیم ولایت فقیه هر مرگ یک فرصت و یک نعمت است، ما باید با شورش و جنگ صد برابر آن را به تیک‌تاک قیام و ناقوس سرنگونی تبدیل کنیم. فرصت استبداد دینی و رژیم دجال و ضدبشری به پایان رسیده است.
شورشگران پیروزی می‌سازند.

از پیام رمضان برای اعضا و کاندیداهای عضویت مجاهدین در اشرف - مسعود رجوی…

https://vimeo.com/695449545 از پیام رمضان برای اعضا و کاندیداهای عضویت مجاهدین در اشرف مسعود رجوی - شهریور ۱۳۸۶ در تبیین یکتاپرستانه و مونیستی وجود، دنیا مزرعهٔ آخرت است. یعنی که عمر و زندگی ما به همین جا، تمام نمی‌شود. در یک‌کلام، هر یک از ما و زندگیش و عملش، یک آزمایش است. قرآن جا به جا تأکید می‌کند که زندگی ما یک آزمایش است. اصلاً برای آزمایش برنامه‌ریزی شده. خوشا به‌حال آنها که در این آزمایش رستگار می‌شوند. اگر زندگی را…

منتخب نشست‌های رمضان در لیبرتی و اشرف - سلسله آموزش‌های درونی مجاهدین - مسعود…

https://vimeo.com/695259020 منتخب نشستهای رمضان در لیبرتی و اشرف سلسله آموزشهای درونی مجاهدین مسعود رجوی- تیر و مرداد ۱۳۹۲ مقاومت تنها ملاک و شاخص مشروعیت در دوران اختناق کاش در میهن ستمزده ما اختناق آخوندی وجود نمی‌داشت و مردم می‌توانستند در یک انتخابات آزاد پای صندوق‌های رأی بروند و با رأی عمومی، مستقیم، مساوی و مخفی، نمایندگان و رئیس‌جمهور و قانون اساسی جمهوری جدید را معین کنند. اما نخستین مشکل در دوران اختناق و دیکتاتوری سرقت و غصب حق حاکمیت و…

مسعود رجوی: آمار جان‌باختگان کرونای ولایت در میهن اشغال‌شده به نیم‌میلیون رسید باید برای…

مسعود رجوی - ۲بهمن ۱۴۰۰ آمار جان‌باختگان کرونای ولایت در میهن اشغال‌شده به نیم‌میلیون رسید باید برای خیزش‌های پس از کرونا از همین حالا آماده شویم وقتی آمار جگرسوز پرپرشدگان از ۲هزار گذشت آدمی در بهت و ناباوری فرو می‌رفت و قلب‌ها به حنجره‌ها می‌رسید. آمار ۲۵هزار پشت هر انسانی را می‌لرزاند و پیدا بود که خامنه‌ای و روحانی برای حفظ رژیم از خطر قیام و سرنگونی در شرایط تحریم مانند جنگ ضدمیهنی و مانند قتل‌عام زندانیان سیاسی، استراتژی کلان…

مسعود رجوی: به دشمن باید درسی جانانه داد، پادا #بلوچ - برپا #ایران!، آتش…

مسعود رجوی- ۱۱دی۱۴۰۰ با درود به هموطنان و دلاوران بلوچ که در جنوب زاهدان در منطقه کورین به‌ویژه شورو زیر ضرب توپخانهٔ دشمن ضدبشر ایستاده‌اند. اکنون زمان برخاستن و کمک و حمایت شورشگران و جوانان و مردم غیرتمند در تمام سیستان و بلوچستان و مناطق و استانهای اطراف است. به کمک مجروحان و خانواده‌های دردمند و داغدار بشتابید. به دشمن باید درسی جانانه داد. پادا بلوچ - برپا ایران! آتش قیام را باید در همه جا گسترش داد.

#مسعود_رجوی : #قیام برای آب و آزادی باید به هر قیمت ادامه پیدا کند.…

مسعود رجوی-۱۱ آذر ۱۴۰۰ به مردم و کشاورزان ستمدیده اصفهان و جوانان پاکباز و شورشگران قهرمان خامنه‌ای و قضاییه او و استاندار و فرماندارش در اصفهان با همهٔ مزدوران غلط کرده‌اند که بخواهند حق تجمع و نماز لعنت و مرگ بر خامنه‌ای در کف زاینده‌رود و خیابان را از اصفهان و مردم دیگر شهرهای ایران سلب کنند مردم اصفهان مرعوب نمی‌شوند همان مردمی که اولین حکومت نظامی شاه و تیمسارانش را درهم شکستند جواب شیخ و پاسدارانش را هم به‌خوبی…

تصمیم رسمی دادستانی فدرال سوئیس در مورد شروع تحقیقات و رسیدگی مجدد به پرونده…

تصمیم رسمی دادستانی فدرال سوئیس در مورد شروع تحقیقات و رسیدگی مجدد به پرونده ترور دکتر کاظم رجوی در چارچوب جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی مجاهدین برن، ۱۴اکتبر ۲۰۲۱ حکم گسترش تحقیقات و از سرگیری پرسدور ماده ۳۱۱ بند ۲ از آئین دادرسی کیفری در ارتباط با مواد ۳۰۹ بند ۳ و ماده ۲۳ از بند ۱ تحت پیگیردها: ‌ علی فلاحیان صادق بابایی علیرضا بیانی همدانی سعید دانش علی هادوی سعید همتی محمدرضا جازری علی کمالی علی مصلحی عراقی…

#مسعود_رجوی : داش عباسقلی صالحی به کدامین گناه پس از تحمل ۲۰سال زندان در…

مسعود رجوی-۷مهر ۱۴۰۰ مردم چشمم به خون آغشته شد - در کجا این ظلم بر انسان کنند داش عباسقلی صالحی به کدامین گناه پس از تحمل ۲۰ سال زندان در یک حکم ناگهانی و فوری در زندان اصفهان توسط قضاییه جلادان به‌دار آویخته شد؟ جز شقاوت من ندیدم در لئام... در ولایت لئیمان و جلادان خود چه شامی است شقاوت که ندارد انجام به عیاران محله‌ها و جوانمردان کوچه و بازار و رادمردان هر شهر و دیار فقط می‌گویم که…

مسعود رجوی: آن‌قدر بگویید مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر دیکتاتور تا برقش خلیفه ارتجاع…

مسعود رجوی-۱۴ تیر ۱۴۰۰ بانک جهانی ۳سال پیش ارزیابی کرد ذخایر نفتی ایران ۱۵۵سال دوام می‌آورد ذخایر گاز قطعاً بیش از ۲۰۰سال است برق مورد نیاز مردم ایران بر روی دریای نفت به‌سادگی قابل تولید و در دسترس است عجبا که تودهٔ مردم از حداقل برق مصرفی برای زندگی روزانه محرومند به‌ویژه بیمارستانها و بیمارانی که در شرایط وحشتناک کرونا با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند کارگران ستمکش صنایع نفت و گاز و پتروشیمی هم باید چند مدار زیر…

موضع‌گیری شتابان ولی‌فقیه ارتجاع در دیدار با خبرگان آخوندی و پیام مسعود رجوی

مسعود رجوی بحران بی‌سابقه در مجلس رژیم با ارجاع روحانی به قضاییه و مصوبه محاکمه او با ۲۲۱رأی همراه با موش و گربه بازی مسخرهٔ خامنه‌ای بیانگر این حقیقت است که اوضاع از هر طرف که بچرخد نتیجه یکی بیش نیست: قیام و سرنگونی، انقلاب و پیروزی https://vimeo.com/515495690 خامنه‌ای: قانون مجلس قانون خوبی است، دو صدایی نباشد این اختلاف‌نظر را حل کنند خامنه‌ای: شنیدم امروز بین دولت و مجلس یعنی بین آن کاری که دولت کرده و آن برداشتی که…

مسعود رجوی به جوانان غیرتمند و شورشگر در تهرانپارس: پاسخ فرزندان ایران تهاجم حداکثر…

مسعود رجوی به جوانان غیرتمند و شورشگر در تهرانپارس: شما که مانند مصطفی و نوید به کیفر مزدوران قیام کرده و علیه خامنه‌ای شعار دادید مظاهر شرف و مقاومت خلق ستمدیده هستید. از دود و دم دشمن نهراسید. پیام خامنه‌ای به سرکرده انتظامی و شاخ و شانه کشیدن رئیسی به‌خاطر ترس و درماندگی در سالگرد قیام آبان است. پاسخ فرزندان ایران تهاجم حداکثر و جنگ صد برابر است.مسلح شوید # انحلال_سپاه_پاسداران

مسعود رجوی به جوانان و مردم تهران : صحنه‌های فجیع و ضدانسانی سرکوب و…

رژیم وحشی و ضد بشری آخوندی در یک اقدام به غایت ضدانسانی و برای ارعاب عمومی، برخلاف قوانین بین‌المللی و اصول حقوق بشر، شماری از جوانان دستگیر شده محلات تهران را با رفتاری تحقیرآمیز و همراه با شکنجه روانی در خیابان و ملأ عام چرخاند. مزدوران سرکوبگر و دژخیمان ولایت فقیه درحالیکه جوانان دستگیر شده را محاصره کرده بودند به اهانت و ضرب و شتم آنها پرداختند. این اقدام جنایتکارانه موجی از نفرت را در میان مردم؛ کاربران شبکه های…

مسعود رجوی: سرانجام خلیفه ارتجاع به «برکات» کرونا، مانند «برکات» جنگ ضدمیهنی برای رژیم…

مسعود رجوی- ۳۱شهریور ۹۹ سرانجام خلیفه ارتجاع به «برکات» کرونا مانند «برکات» جنگ ضدمیهنی برای رژیم ولایت فقیه مُقِـر آمد جنگ با یک میلیون کشته و هزار میلیارد دلار خسارت برای ایران با شعار فتح قدس از طریق کربلا جنگی غیرعادلانه در خدمت بقاء استبداد دینی که در آن سال‌ها تنها مقاومت ایران در منتهای میهن‌پرستی و دفاع از منافع ملی برای حفظ جان و مال مردم ایران در برابر آن قد برافراشت و برچسبهای رذیلانه بسیار به جان خرید…
فروردين 30, 1401

دفاعیات مسعود رجوی در بیدادگاه نظامی شاه

in تاریخی ها

by Super User

https://vimeo.com/700609259
فروردين 16, 1401

منتخب نشست‌های رمضان در لیبرتی و اشرف - سلسله آموزش‌های درونی مجاهدین - مسعود…

in نوشتاری ها

by Super User

https://vimeo.com/695259020 منتخب نشستهای رمضان در لیبرتی و اشرف سلسله آموزشهای درونی مجاهدین مسعود رجوی- تیر…
فروردين 04, 1401

مسعود رجوی- نوروز ۱۴۰۱ - تغییر آتش‌بنیان و قیام‌آفرین برای انقلاب دمکراتیک نوین

in پیام ها

by Super User

https://www.youtube.com/watch?v=dqH-_Axo_18مسعود رجوی- نوروز ۱۴۰۱ تغییر آتش‌بنیان و قیام‌آفرین برای انقلاب دمکراتیک نوین رو در روی…