ارديبهشت 15, 1403

برگ‌های بی‌خزان ـ اکبر کاظمی

in جنبش دادخواهی

by Super User

من اکبر کاظمی هستم مدت ۷‌سال در زندانهای لاهیجان، قزلحصار و اوین بودم که بیشترین…
شهریور 25, 1401

تصویب طرح شورای ملی مقاومت درباره رابطه دولت با دین و مذهب

جدایی دین و دولت نوعی نگرش سیاسی است که بر مبنای آن دین و حکومت…
شهریور 25, 1401

سالروز درگذشت حاج خلیل رضایی گرامی باد

in یاد یاران خاموش

by Super User

سالروز درگذشت حاج خلیل رضایی گرامی باد. حاج خلیل رضایی از جمله مردان بزرگی در…
شهریور 21, 1401

دیدگاه‌ها - درباره زنان نیروی تغییر

https://vimeo.com/348863476
شهریور 21, 1401

گواهی تاریخی آقای منتظری در مورد شکنجه و اعدام در زندانها-اعدام دختران…

in جنبش دادخواهی

by Super User

گواهی تاریخی آقای منتظری در مورد شکنجه و اعدام در زندانها-اعدام دختران ۱۳ساله گواهی تاریخی…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت دوم - #انحلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/335484029در این برنامه ارگانی را زیر ذره بین میبریم ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه…
شهریور 21, 1401

سپاه پاسداران سپاه جنگ و جنایت - قسمت اول - #انجلال_سپاه_پاسداران

https://vimeo.com/334444173سپاه پاسداران در تمامیت خودش به عنوان یک گروه تروریستی در لیست سیاه وزارت خارجه…
شهریور 19, 1401

۵ مرداد۶۷ سرآغاز قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سراسر کشور

in جنبش دادخواهی

by Super User

۵ مرداد۶۷ سرآغاز قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در ۳۳ سال پیش، خمینی دستور قتل‌عامی گسترده…
شهریور 19, 1401

سریال فرازها ـ قسمت چهارم ـ وحدت نیروها

https://vimeo.com/748254829
شهریور 08, 1401

عفو بین‌الملل؛ ناپدیدسازی قهری؛ رنج و آزار روانی ادامه‌دار - اشاره به…

in جنبش دادخواهی

by Super User

عفو بین‌الملل در روز جهانی قربانیان ناپدیدسازی قهری سه‌شنبه ۸ شهریور نوشت: قربانیان «ناپدیدسازی قهری»…

کنفرانس جهانی همزمان با اعلام حکم دادگاه
ارتباط زنده آنلاین با مجاهدین در اشرف ۳، دادگاه آنتورپ
شخصیتهای بین‌المللی و شاکیان خصوصی و یاران شورشگر
۳۰۰۰نقطه در ۴۰کشور جهان
پنجشنبه ۴فوریه ۲۰۲۱ (۱۶بهمن)
ژان میشل کلمان – نماینده مجلس ملی فرانسه
    حکم دادگاه بلژیک در تاریخ ماندگار خواهد بود. این حکم، بر حقانیت نبرد شما و ضرورت پیگیری این نبرد دلالت دارد.
لیندا چاوز: مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید
    روشن است که هدفشان ترور خانم رجوی بود که رژیم ایران او را تهدید اصلی خود می‌داند. دیپلماتهای رژیم ایران در اروپا بازوهای امنیتی رژیم ایران هستند، اتحادیه اروپا باید قاطع عمل کند تا شبکه مأمورانی را که زیر پوشش دیپلماسی در اروپا پنهان شده‌اند از بین ببرد.
لئو داتسنبرگ –کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد
    دیپلماسی زیر نظر ظریف وزیر خارجه رژیم ایران بخشی از ترور بین‌المللی است. سفارتخانه‌های او آژانسهای جاسوسی‌اند و شبکه‌ای از ترور را تشکیل می‌دهند.
    رژیم ایران تصمیم به انجام این سوءقصد گرفت زیرا هر ضربه به شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق ایران برای صاحبان قدرت در ایران از اهمیت تعیین‌کننده برخوردار بود و هست
مشروح سخنرانیها:
ژان میشل کلمان – نماینده مجلس ملی فرانسه
.حضور من امروز در کنار شما یک حضور فردی و حضوری است تاثیر‌گذار برای بگوش رساندن آرمان آزادی. می‌خواهم ابتدا از حکم قضایی که امروز صادر شد ابراز خرسندی کنم. این حکم از چند وجه نقش تعیین‌کننده دارد. اولینش این است که نشان دهندهٔ استقلال قوه قضاییه از دیپلماسی است. امروز قانون پیروز شد و این امری است حائز اهمیت.
چه می‌گفتیم اگر این سوءقصد به‌وقوع می‌پیوست؟ چه می‌گفتیم اگر افرادی در این سوءقصد کشته می‌شدند؟ غیرقابل فهم می‌بود که حکم صادره فقط به‌خاطر این‌که کشته و مجروحی در کار نبوده، شدت لازمه را نمی‌داشت.
از نظر من نباید تفاوتی قائل شد بین محصول کار و نیتی که در میان بود. آنچه مهم است نیت بود و مجازات هم برای این نیت بود هم برای عملی که ناموفق بود.
این خیلی مهم است که عدالت برقرار شده و دیپلماسی کنار گذاشته شد.
از این رو به شفافیت، استقلال و آزادی عمل قضاییهٔ بلژیک در این پرونده درود می‌فرستم. هم‌چنین باید درود بفرستم به‌همهٔ آنهایی که پشت عدالت آمدند، همهٔ آنهایی که حمایت کردند و این همه شما که امروز اینجا هستید را شامل می‌شود و پیش از همه، شما خانم رئیس‌جمهور.
این پایان یک نبرد نیست. به‌نظر من این اولین صفحه از کتاب نوینی است که امروز باید گشوده شود.
با این حکم دادگاه پیامی قدرتمند به‌تمام دستگاه دیپلماسی اروپایی فرستاده می‌شود. امیدوارم که این پیام به‌دیپلماسی فرانسه نیز برسد.
به‌نظر من حکم صادر شده، در تاریخ ماندگار خواهد بود. مجازاتهای اعلام شده بسیار شدید و متناسب با اعمال شنیعی هستند که قرار بود انجام شود.
به همه تفهیم شد که این حکم در چارچوب قضایی صادر شد و نه در چارچوب سیاسی. از نظر من باید توجه داشت که تلاشهایی صورت گرفت برای دخالت سیاست در امر قضایی. این کار از طریق فشارهایی از بالا صورت گرفت ولی همه آنهایی که این روند را تا به آخر ادامه دادند گوش خود را بر این فشارها بستند.
این حکم، بر حقانیت نبرد شما دلالت دارد. بر ضرورت پیگیری این نبرد دلالت دارد. اهمیت این حکم دلالت بر این دارد که همهٔ کشورهایی که به‌دمکراسی و آزادی دل بسته‌اند باید آنرا الگو قرار دهند برای پایان دادن به حکومتی که اهداف آنرا به‌وضوح فهمیدیم.
از این رو درودهای فراتر از درودهای دوستانه به‌مردم ایران نثار می‌کنم. منتهای قدردانی را از اقدامات شما به‌عمل می‌آورم و خواهان ادامه همکاری با شما هستم امیدوارم. فکر می‌کنم این خواسته همکاران پارلمانی‌ام در کمیتهٴ دائمی برای یک ایران دموکراتیک نیز هست و خود را سخنگوی آنهایی می‌دانم که امروز صبح فرصت صحبت نداشتند.
به‌نبرد خود ادامه دهید. این شعاری انقلابی است که در دوران دانشجویی تکرار می‌کردم. فکر کنم جوانی من هم با مبارزه‌یی که شما دنبال می‌کنید باز می‌گردد. متشکرم و خسته نباشید.
لیندا چاوز – مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید
سلام. من لیندا چاوز هستم. متأسفم که نمی‌توانم شخصاً در کنار شما باشم. اما خوشحالم که از طریق این ویدئو کنفرانس به شما پیوسته‌ام تا دربارهٔ آنچه که در ژوئن ۲۰۱۸ در حومه پاریس رخ داد. جایی که من همراه با دهها تن دیگر از چهره‌های شناخته شده آمریکایی که بسیاری از آنها در مناصب دولتی در کابینه‌های دموکرات و جمهوریخواه خدمت کرده بودند گرد آمده بودیم تا از خانم مریم رجوی و شورای ملی ا مقاومت حمایت کنیم. ما در آنجا بودیم تا به سخنرانی خانم رجوی در مورد برنامه ده ماده‌یی ایشان و آزادی که او برای مردم ایران می‌خواهد گوش بدهیم. به فاصله کوتاهی بعد از این‌که ویلپنت را ترک کردیم مطلع شدیم که ما افراد خوشبختی بودیم که بعد از این گردهمایی زنده ماندیم.
روشن است که هدفشان ترور خانم رجوی بوده است که رژیم ایران او را به‌عنوان تهدید اصلی خود می‌داند. آنها هم‌چنین دنبال تلفات بالا بودند و امکان کشته شدن بسیاری و حداقل زخمی شدن عده کثیری وجود داشت.
بنابراین من اینجا هستم تا از اتحادیه اروپا بخواهم که خطر رژیم ایران را باز بشناسد. تا باز بشناسد که دیپلماتهایی که در سراسر اروپا مستقر هستند اغلب بازوهای امنیتی رژیم ایران هستند. آنها دیپلماتهای واقعی نیستند و به‌دنبال صلح یا گفتگو نیستند. آنها آمده‌اند تا ترور را اشاعه بدهند. و این دقیقاً چیزی هست که اتفاق افتاد. این پرونده‌یی بود که دادگاه به آن پرداخت.
من امیدوارم که به‌عنوان نتیجه این پرونده، به‌عنوان نتیجه مدارک که انبوه بودند و نشان می‌دادند که رژیم ایران دنبال کشتار مردم در خاک اروپا بود، کشورهای اتحادیه اروپا دنبال روابط عادی با رژیم ایران نباشند تا هنگامی که هدف این رژیم دست زدن به تروریسم دولتی است.
من به‌عنوان یک فرد به جانب شما آمده‌ام. به‌عنوان فردی که در مناصب بالای دولتی در کابینه ریگان خدمت کرده‌ام تا کشورهای اتحادیه اروپا را تشویق کنم که این تهدید را جدی بگیرند. مخالفان نه فقط در داخل ایران سرکوب می‌شوند بلکه این تروریسم دولتی به خاک اروپا هم آورده شده است. من این کشورها را ترغیب می‌کنم برای این‌که جلوی گسترش بیشتر تروریسم در اروپا را بگیرید، اتحادیه اروپا باید قاطع عمل کند تا شبکه مأمورانی را که زیر پوشش دیپلماسی در اروپا پنهان شده‌اند را از بین ببرد. بسیار متشکرم.
لئو داتسنبرگ ـ کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد
دست زدن- جمعیت - با رضایت خاطر بسیار شاهدم، که چگونه حکومت قانون نسبت به روشهای وحشتناک تروریستی رژیم ایران در اروپا واکنش نشان می‌دهد و عاملان آن را محکوم می‌کند. به‌رغم فشارهای تهران و خودداری مجرمان از پذیرش مسئولیتشان، قضات به‌طور عینی با موضوع برخورد کردند و رأی دادند.
دیپلماسی زیر نظر وزیر خارجه رژیم ایران، ظریف، بخشی از ترور بین‌المللی است. سفارتخانه‌های او آژانسهای جاسوسی‌اند و شبکه‌ای از ترور را تشکیل می‌دهند.
این نقض فاحش دیپلماسی بین‌المللی، دلیل دیگری بر این است، که چگونه این رژیم و نمایندگانش خارج از هر عرف و قاعده بین‌المللی عمل می‌کنند. متأسفانه باید این موضوع را بپذیریم و اصولی‌تر با آن برخورد کنیم. این رژیم اکنون باید تحریم‌های شفاف، آشکار و سختی را احساس کند، تا بفهمد، که رفتارش به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست.
رژیم ایران تصمیم به انجام این سوءقصد گرفت، به این دلیل که هر ضربه به شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق ایران برای صاحبان قدرت در (ایران) از اهمیت تعیین‌کننده‌ای برخوردار بود و هست. چون بسیاری از اقدامات مشترک اپوزیسیون به‌عنوان یک گزینه محبوب و دموکراتیک و مردم در داخل ایران، موجودیت رژیم ترور را تهدید می‌کند. طی سالهای گذشته حمایت جدید و شدیدتری از جنبش مقاومت در ایران، به‌ویژه در نسل جوان، صورت گرفته است. در سطح بین‌المللی مشاهده می‌شود که جنبشِ مقاومت به‌عنوان نیروی تغییر دموکراتیک در ایران شناخته می‌شود.
اکنون این بر ماست، که از جنبش شما پشتیبانی کنیم و این رژیم را دیگر تحمل نکنیم.
این اقدام برای سوءقصد آخرین دلیل قاطع بر عدم توانایی این رژیم در تغییر خود یا حتی اجرای اصلاحات است. سیاست مماشات در هم شکسته است. از این رو تغییر در ایران اجتناب‌ناپذیر و برای صلح و امنیت جهانی ضروری است.
به امید ایرانی آزاد با پیامم از شما خداحافظی می‌کنم: "من اشرفی هستم" .
ادامه دارد...
🙏لطفا به اشتراک بگذارید    
دی 16, 1402

#مسعود_رجوی - باید سر مار ولایت و فاشیسم دینی را در تهران…

in گزارش

by Super User

 https://vimeo.com/899556796 مسعود رجوی - ۱۵مهر ۱۴۰۲ باید «سر مار» ولایت و فاشیسم دینی در تهران…
آذر 10, 1399

روزنامهٔ فرانسوی لوموند: مأموران رژیم ایران در برابر قضاییهٔ بلژیک #ShutDownIranTerrorEmbassies

in دادگاه سوئد

by Super User

روزنامهٔ فرانسوی لوموند: مأموران رژیم ایران در برابر قضاییهٔ بلژیک متهم اصلی دادگاه آنتورپ یک…
اسفند 22, 1402

اجلاس بین‌المللی روز جهانی زن در پاریس و حضور شخصیت‌های سیاسی زن…

in مریم رجوی

by Super User

https://vimeo.com/920591290 برای مشاهده کلیپهای شماره ۲ تا ۴ به زیر این مطلب مراجعه کنید .…
آذر 07, 1402

#ایران - پشتیبانی امپراطوری مالی خامنه‌ای از دفتر ولایت فقیه در دانشگاه‌ها…

in گزارش

by Super User

https://vimeo.com/888372725 روز ۲۸آبان ۱۴۰۲ کانال تلگرامی «قیام تا سرنگونی» اعلام کرد در پاسخ به تشدید…
فروردين 16, 1399

راز شب – قسمت پنجم

in راز شب

by Super User

فروردين 02, 1403

پیام تبریک نوروزی کانون‌های شورشی از کرمانشاه و همدان

in کانونهای شورشی

by Super User

پیام تبریک نوروزی کانون شورشی از کرمانشاه برادر مسعود، خواهر مریم، مجاهدان اشرفی، کانون‌های شورشی،…
شهریور 19, 1402

به یاد گل سرخ انقلاب مجاهد قهرمان مهدی رضایی - #مجاهدین_خلق #ایران

https://vimeo.com/862124495اگر از جوانان شرکت‌کننده در انقلاب ضدسلطنتی بپرسیم کدام انگیزهٔ انقلابی شما را در ابعاد…
آبان 27, 1402

نخست وزیر کانادا: کشتار زنان و کودکان غزه باید پایان یابد #سر_مار_در_تهران_است…

in اخبار

by Super User

رویترز سه‌شنبه ۲۳ آبان گزارش کرد جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا در تندترین انتقاد خود از…
فروردين 31, 1403

پیامدهای حمله موشکی و پهپادی رژیم به اسرائیل گفتگو با علیرضا معدنچی

in تحلیل

by Super User

پس از گذشت پنج روز از حمله موشکی و پهپادی رژیم آخوندی به اسرائیل محکومیت…
تیر 26, 1399

ریک ون راسل وکیل شاکیان در دادگاه بلژیک: اتهام ۴متهم اقدام برای…

in دادگاه سوئد

by Super User

اگر اتهامات اثبات شود ۲۰سال مجازات در انتظار متهمان است زمان محاکمه در دادگاه ویژه…
شهریور 22, 1399

درگذشت مجاهد صدیق مسعود نصیری در آلبانی

in یاد یاران خاموش

by Super User

https://vimeo.com/457314246
مرداد 12, 1399

نجیمه طای طای وزیر آموزش مراکش

https://vimeo.com/443876014
اسفند 29, 1402

ایران اشغال شده از هجوم غاصبان باغ ازگل

in مقاله ها

by Super User

در پنجشنبه آخر سال، مادران رنجدیده و پدران داغدیده از جور و ستم خامنه‌ای و…
ارديبهشت 09, 1403

۱۵ عملیات ضداختناق در شهرهای میهن اسیر، پاسخ به احکام اعدام و…

in کانونهای شورشی

by Super User

زن، مقاومت، آزادی: پاسخ به رژیم زن‌ستیز اعدام و قتل‌عام، مقاومت برای سرنگونی و آزادی…
آذر 04, 1402

خامنه ای با جنگ افروزی به پای خود شلیک کرد همراه با…

in تحلیل

by Super User

https://youtu.be/3FPiWgN2J-w پاسدار نقدی درمورد جنگ غزه گفته بود، ثبت نام برای اعزام به غزه با…
ارديبهشت 08, 1402

نمایش‌های روحوضی و مسخره شیخ، کپی‌برداری از نمایش‌های شاه - #نه_شاه_نه_شيخ #قیام_تا_سرنگونی

in اخبار

by Super User

نمایش‌های روحوضی و مسخره شیخ کپی‌برداری از نمایش‌های شاه برای نشان‌دادن پایه اجتماعی و حمایت…
تیر 30, 1402

اطلاعیه مطبوعاتی نماینده آندرا دی جوزپه: با #مریم_رجوی برای احترام به حقوق‌بشر…

in اخبار

by Super User

اطلاعیه مطبوعاتی نماینده آندرا دی جوزپه: با مریم رجوی برای احترام به حقوق‌بشر و برای…
بهمن 09, 1398

مریم رجوی و سکولاریسم -محور چهارم از برنامه ده ماده‌ای؛جدایی دین از…

مریم رجوی و سکولاریسم -محور چهارم از برنامه ده ماده‌ای؛جدایی دین از دولتhttps://www.youtube.com/watch?v=g3QQt4JAZ34
تیر 25, 1400

فاکس نیوز: نمایش قدرت جهانی سه روزه شورای ملی مقاومت به رهبری…

 مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران - گردهمایی جهانی ایران آزاد - ۱۹تیر۱۴۰۰ فاکس…
شهریور 17, 1402

تشدید فاصله طبقاتی در ایران آخوندزده - #مرگ_بر_خامنه‌ای #قيام_تا_سرنگونى #ایران

in گزارش

by Super User

https://vimeo.com/859071014 امروزه تمامی نظامهای اجتماعی موجود در جهان، طبقاتی هستند، یک اکثریت عظیم کار می‌کنند…
مرداد 25, 1402

واکنش شخصیت‌های برجسته آمریکا، به جریان تبادل زندانیان در ازای آزاد شدن…

in اخبار

by Super User

شماری از شخصیت‌های برجسته، به جریان تبادل زندانیان آمریکایی در ازای آزاد شدن دارایی‌های مسدود‌شده…
خرداد 25, 1400

من کمتر دزدی کردم به من رأی بدین!

in شورشگران

by Super User

https://www.youtube.com/watch?v=uCBfA7mtrXg
تیر 27, 1400

زوزه‌های امام جمعه‌های خامنه‌ای؛ مجاهدین با سران اروپایی و آمریکایی نشست مجازی…

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس – تسنیم- ۲۵تیر ۱۴۰۰: ائمه جمعه شهرستانهای استان تهران در خطبه‌های…
خرداد 30, 1402

اکسیون حامیان مقاومت و فراخوان به شرکت در تظاهرات بزرگ ایرانیان در…

اکسیون حامیان مقاومت و فراخوان به شرکت در تظاهرات بزرگ ایرانیان در حمایت از قیام…
مرداد 25, 1402

گردهمایی جهانی ایران آزاد - سخنرانیهای اینگمار شیلستروم، مگنوس اسکارشون، یان اریکسون…

https://vimeo.com/854013646گردهمایی جهانی ایران آزاد پیامهای همبستگی نمایندگان پارلمان سوئد و سنای اسپانیا نمایندگان پارلمان سوئد…
تیر 23, 1402

ایتالیا - حضور گسترده ایرانیان آزاده با شعارهای مرگ بر ستمگر چه…

in اخبار

by Super User

ایتالیا - حضور گسترده ایرانیان آزاده با شعارهای مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه…
آبان 15, 1399

میلاد امام جعفر صادق ششمین پیشوای تشیع انقلابی

in مذهبی

by Super User

https://vimeo.com/474952602
مرداد 11, 1400

گردهمایی جهانی ایران آزاد؛ سخنرانی اددو توئن، رانجانا کماری، سوزانا مدینا، اوریولا…

سخنرانی دو تن از شخصیتهای مبارز برای حقوق زنان، قاضی دادگاه عالی آرژانتین و سه…
ارديبهشت 09, 1403

یادواره تظاهرات عظیم مادران مجاهد خلق

روز ۷‌اردیبهشت سال ۱۳۶۰، تهران شاهد راهپیمایی عظیم و پرخروشی بود که به‌دعوت انجمن مادران…
شهریور 19, 1402

بررسی تروریسم حکومتی در رژیم آخوندی - #انحلال_سپاه_پاسداران #سپاه_تروریستی_پاسداران #ایران

in گزارش

by Super User

https://vimeo.com/861401079مرکز مبارزه با تروریسم متعلق به‌ دولت آمریکا طی گزارشی، نسبت به توطئه‌های تروریستی دیکتاتوری…
مرداد 29, 1400

تظاهرات ایرانیان آزاده و هواداران مجاهدین در مقابل پنجمین جلسه دادگاه دژخیم…

in دادگاه سوئد

by Super User

امروز (جمعه ۲۹مرداد) ساعت ۰۹۱۵ به‌وقت اروپا پنجمین جلسه محاکمه دژخیم حمید نوری در استکهلم…
مهر 09, 1401

فراخوان خانم #مریم_رجوی به اعتصاب سراسری در بزرگداشت شهیدان قیام - #قیام_سراسری…

از تمام اقشار و صنوف در سراسر #ایران، معلمان، فرهنگیان، اساتید دانشگاه‌ها، کارگران، کامیونداران، کشاورزان،‌…
بهمن 17, 1399

انعکاسات محکومیت تروریسم آخوندها در دادگاه آنتورپ در رسانه‌های بین‌المللی

in دادگاه سوئد

by Super User

خبرگزاری فرانسه ۱۶بهمن : اسدالله اسدی به جرم این‌که مغز متفکر در پشت توطئه سال۲۰۱۸…
مرداد 15, 1402

#عاشورا زیباترین تابلو در تاریخ اسلام و بشریت

in مقاله ها

by Super User

در تاریخ، مبارزان و قهرمانان بسیاری بوده‌اند که برای آزادی و رهایی خودشان و مردمشان…
آبان 22, 1402

حملات هوایی آمریکا در سوریه علیه تأسیسات مرتبط با رژیم ایران #سر_مار_در_تهران_است…

in اخبار

by Super User

خبرگزاری رویترز روز ۲۲آبان نوشت: آمریکا در سوریه علیه تأسیسات مرتبط با ایران حملات هوایی…
خرداد 11, 1402

چرا باید هر چه سریع‌تر نظام جمهوری اسلامی ساقط شود؟ - #قیام_تا_سرنگونی

in مقاله ها

by Super User

در حال حاضر در برهه‌ای حساس و تعیین‌کننده از تاریخ میهنمان هستیم. همان‌طور که شاهدیم…